(x En iyi Miley Sitesi x)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

(x En iyi Miley Sitesi x)

(x Miley Sitemize Hoş Geldin x)

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Yardım edin lütfen

4 posters
YazarMesaj
Miley_fanı
Moderatör
Moderatör
Miley_fanı

Kişi Sayfası
Rep::
Yardım edin lütfen Left_bar_bleue202/9000Yardım edin lütfen Empty_bar_bleue  (202/9000)

Yardım edin lütfen Empty
MesajKonu: Yardım edin lütfen   Yardım edin lütfen EmptyÇarş. Nis. 15 2009, 16:07

arkadaşlar bilgisayarda bir dosya benim yaptığım içinde bir dosya daha var o dosyanın içindede dosya var ben bunu silmek istiyorum ama olmuyo lütfen yardım edin kilitledi galiba kendini hata veriyo silinmiyo nabıcam ben off siz biliyo musunuz
confused confused confused confused scratch scratch scratch scratch Sad Sad Sad Sad
Miranda
Forever Miley
Forever Miley
Miranda

Kişi Sayfası
Yardım edin lütfen Left_bar_bleue495/9000Yardım edin lütfen Empty_bar_bleue  (495/9000)

Yardım edin lütfen Empty
MesajKonu: Geri: Yardım edin lütfen   Yardım edin lütfen EmptyÇarş. Nis. 15 2009, 21:16

Burası site ile ilgili sıkça sorulan sorular bölümü. Smile

Aynı zamanda dediğinden anlamadım.Daha açıklayıcı yazarsan,yardım edebilirim belki. Smile
Miley_fanı
Moderatör
Moderatör
Miley_fanı

Kişi Sayfası
Yardım edin lütfen Left_bar_bleue202/9000Yardım edin lütfen Empty_bar_bleue  (202/9000)

Yardım edin lütfen Empty
MesajKonu: Geri: Yardım edin lütfen   Yardım edin lütfen EmptyPerş. Nis. 16 2009, 15:39

Silindi tamamdır konuyu kilitler misin Ceyda yada İrem
Queen
Admin
Admin
Queen

Kişi Sayfası
Yardım edin lütfen Left_bar_bleue9000/9000Yardım edin lütfen Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Yardım edin lütfen Empty
MesajKonu: Geri: Yardım edin lütfen   Yardım edin lütfen EmptyPerş. Nis. 16 2009, 17:26

Bu konu kilitlenmesin üyelerimiz yinede yardım edebilir. Very Happy
Miley_fanı
Moderatör
Moderatör
Miley_fanı

Kişi Sayfası

Yardım edin lütfen Empty
MesajKonu: Geri: Yardım edin lütfen   Yardım edin lütfen EmptyCuma Nis. 17 2009, 07:11

Ben sorunu çözdüm artık bitti yani...
Miss.Roberts
Admin
Admin
Miss.Roberts

Kişi Sayfası
Yardım edin lütfen Left_bar_bleue9000/9000Yardım edin lütfen Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Yardım edin lütfen Empty
MesajKonu: Geri: Yardım edin lütfen   Yardım edin lütfen EmptyCuma Nis. 17 2009, 11:40

Sorunu çözdüysen kilitlendi.

Yardım edin lütfen
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yardım edin(ödev)