(x En iyi Miley Sitesi x)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

(x En iyi Miley Sitesi x)

(x Miley Sitemize Hoş Geldin x)

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Moderatör Başvuruları

4 posters
YazarMesaj
Miss.Roberts
Admin
Admin
Miss.Roberts

Kişi Sayfası
Rep::
Moderatör Başvuruları Left_bar_bleue9000/9000Moderatör Başvuruları Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Moderatör Başvuruları Empty
MesajKonu: Moderatör Başvuruları   Moderatör Başvuruları EmptyPtsi Nis. 06 2009, 19:19

Burada moderaötür olmak için aşağıdaki formu dolduracaksınız.Ben ve İrem bir karar verip seçiceğimi kişiye özel mesaj ile bildireceğiz.Eğer başkası size özel mesaj atıp "Tebrikler mod. oldunuz"diye mesaj atarlarsa inanmayın lütfen.

Moderatör Olmak için Şartlar:

1. Moderatör olmak isteyen kişinin en az 50 mesajı olması lazım

2. Moderatör olmak isteyen kişinin en fazla 0 uyarısı olması lazım

3. Moderatör olmak isteyen kişinin sitemizde en az 4 paylaşım yapmış olması lazım

Başvuru Formu

Kullanıcı adınız:
Gerçek adınız:
Yaşınız:
Deneyimleriniz(Hiç deneyiminiz yoksa ya yok yazın yada boş bırakın):
Neden sitemizde moderatör olmak istiyorsunuz?:
Hiç moderatör oldunuz mu?:
Bu siteye ne kadar vakit ayırabilirsiniz?: -- Saat Hafta Sonu, -- Saat Hafta İçi
Sitemizi neden tercih ediyorsunuz?:
Miley'i ne kadar seviyorsunuz?:
Sitemiz hakkında düşünceleriniz nelerdir?:

Üye saymız az olduğu için,sizi mod.yapabilme imkanımız biraz düşük.Ama eğer kendinizi gösterirseniz mod. olmayı hak edebilirsiniz.

En son Mileyceyda tarafından Ptsi Mayıs 04 2009, 15:15 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Miranda
Forever Miley
Forever Miley
Miranda

Kişi Sayfası
Moderatör Başvuruları Left_bar_bleue495/9000Moderatör Başvuruları Empty_bar_bleue  (495/9000)

MesajKonu: Geri: Moderatör Başvuruları   Moderatör Başvuruları EmptyC.tesi Nis. 11 2009, 21:13

Kullanıcı adınız:Miranda
Gerçek adınız:Tuğçe
Yaşınız:13
Deneyimleriniz(Hiç deneyiminiz yoksa ya yok yazın yada boş bırakın):Admin,Süper Moderator,Özel Üye,Moderator,Grafiker,Genel Moderator,Paylaşımcı üye,Paylaşımcı Moderator,Designer
Neden sitemizde moderatör olmak istiyorsunuz?:Çünkü burası MileyFan.Miley ismi geçmesi benim için yeterli.
Hiç moderatör oldunuz mu?:Milyonlarca kez.
Bu siteye ne kadar vakit ayırabilirsiniz?: -- Saat Hafta Sonu, -- Saat Hafta İçi :Tam net söyleyemem ama aktif üyelerdenimdir.
Sitemizi neden tercih ediyorsunuz?:Çünkü tanıdığım ve sevdiğim bir çok miley fanı var.
Miley'i ne kadar seviyorsunuz?:Çok seviyorum.canım benim.
Sitemiz hakkında düşünceleriniz nelerdir?: Miley üstüne kurulmuş çok hoş ve şık bir site.Çok sevdim burayı. Smile
Miranda
Forever Miley
Forever Miley
Miranda

Kişi Sayfası
Moderatör Başvuruları Left_bar_bleue495/9000Moderatör Başvuruları Empty_bar_bleue  (495/9000)

MesajKonu: Geri: Moderatör Başvuruları   Moderatör Başvuruları EmptyPaz Nis. 12 2009, 10:16

Cevap gelmedi.
Evet ya da hayır. Very Happy
Queen
Admin
Admin
Queen

Kişi Sayfası
Moderatör Başvuruları Left_bar_bleue9000/9000Moderatör Başvuruları Empty_bar_bleue  (9000/9000)

MesajKonu: Geri: Moderatör Başvuruları   Moderatör Başvuruları EmptyPaz Nis. 12 2009, 16:22

1.Flood yama lütfen Very Happy
2.Ben kabul ediyorum ama Ceyda'nında olumlu cevap vermesi gerek.
Miss.Roberts
Admin
Admin
Miss.Roberts

Kişi Sayfası

MesajKonu: Geri: Moderatör Başvuruları   Moderatör Başvuruları EmptyPaz Nis. 12 2009, 16:24

Bende onaylıyorum. Very Happy

Şu andan itibaren başka mod alınmayacaktır.Üye sayımız arttıkça mod alımlarını yeniden başlatacağız.
Miranda
Forever Miley
Forever Miley
Miranda

Kişi Sayfası

MesajKonu: Geri: Moderatör Başvuruları   Moderatör Başvuruları EmptyPaz Nis. 12 2009, 17:07

Teşekkür ederim.Çok saolun. I love you I love you
Miss.Roberts
Admin
Admin
Miss.Roberts

Kişi Sayfası

MesajKonu: Geri: Moderatör Başvuruları   Moderatör Başvuruları EmptyPaz Nis. 12 2009, 17:11

Ayrıca her mod olan arkadaşlarımıza +100 Miley Gücü.
Prenses
Mileyci
Mileyci
Prenses

Kişi Sayfası
Moderatör Başvuruları Left_bar_bleue170/9000Moderatör Başvuruları Empty_bar_bleue  (170/9000)

MesajKonu: Geri: Moderatör Başvuruları   Moderatör Başvuruları EmptyCuma Mayıs 29 2009, 13:23

Kullanıcı adınız:Prenses
Gerçek adınız:Selin
Yaşınız:14
Deneyimleriniz(Hiç deneyiminiz yoksa ya yok yazın yada boş bırakın):Her turlu rutbeye sahip oldum
Neden sitemizde moderatör olmak istiyorsunuz?:Cunku benimde corbada tuzumun olmasini istiyorum
Hiç moderatör oldunuz mu?:6 kez
Bu siteye ne kadar vakit ayırabilirsiniz?: 5 Saat Hafta Sonu, 5Saat Hafta İçi
Sitemizi neden tercih ediyorsunuz?:cok guzel bir site icerigi de harika
Miley'i ne kadar seviyorsunuz?:%100
Sitemiz hakkında düşünceleriniz nelerdir?:harika bir site icerigi de harika muhtesem bilgiler var

mod olmak istiyorum da
Queen
Admin
Admin
Queen

Kişi Sayfası

MesajKonu: Geri: Moderatör Başvuruları   Moderatör Başvuruları EmptyCuma Mayıs 29 2009, 13:25

Ben onaylıyorum.Ceyda'nında onaylaması gerek ama o şuan açık değil Very Happy
Tabi onaylandıktan sonra göreve deneme mod.la başlican.

Moderatör Başvuruları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Süper Moderatör Başvuruları
» Deneme Moderatör Başvuruları
» V.I.P. Başvuruları